[صفحه اصلی ]    
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
دفتر مرکزی انجمن‏های علمی::
فرمها و آئین‏نامه‏ها::
نشریات علمی::
اخبار::
گالری تصاویر::
سوالات متداول::
انجمن دانشکده‏ها::
کنفرانس‏ها و همایش‏ها::
تماس با ما::
تسهیلات ویژه::
::

AWT IMAGE

AWT IMAGE

جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الكترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در كادر زیر وارد كنید.
..
نظرسنجی
پيشنهاد شما در رابطه با مطالب نشريه علمي نگاه چيست؟
به بيان دستاوردهاي انجمن‏هاي علمي بپردازد.
به جمع آوري و نشر آخرين دست آوردهاي روز دنيا در زمينه هاي علمي بپردازد.
اخبار دانشگاه را منعكس سازد.
به بيان دستاوردهاي علمي اساتيد بپردازد.
به نقد و بررسي امور دانشجويان در زمينه علمي بپردازد.
   
..
:: خوش آمدید ::

۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - اعلام حوزه‌های رقابتی "ششمین جشنواره حرکت دانشگاه علم و صنعت"

AWT IMAGE      به گزارش کمیته مستندسازی دفتر مرکزی انجمن‌های علمی؛ دکتر سعادتجو (دبیر کل انجمن‌های علمی دانشگاه)، حوزه های رقابتیِ 23 گانه‌ی ششمین جشنواره حرکت این دانشگاه را اعلام نمود. جشنواره حرکت، بزرگترین رویداد علمی دانشجویی سراسر کشور می‌باشد.


۱۳۹۶/۱/۱۶ - برگزاری گردهمایی روز مهندس

AWT IMAGE     انجمن علمی دانشکده‌ی مهندسی عمران  دانشگاه علم و صنعت ایران اقدام به برگزاری اولین گردهمایی سالیانه‌ نمود. با توجه به مناسبت روز مهندس این گردهمایی به عنوان گردهمایی "روز مهندس" باحضور اساتید محترم دانشکده و رئیس دانشکده برگزار گردید.


۱۳۹۶/۱/۱۶ - برگزاری بازدید اسکلت فلزی

AWT IMAGE     باتوجه به اهمیت کسب مهارت‌های عملی در رشته‌ی مهندسی عمران، انجمن علمی دانشکده‌ی مهندسی عمران دانشگاه علم وصنعت ایران اقدام به برگزاری بازدید اسکلت فلزی نمود. این بازدید روز چهارشنبه 11 اسفندماه باحضور مهندس سیادت نژاد از یک پروژه‌ی عظیم مسکونی برگزار گردید.


۱۳۹۶/۱/۱۷ - برگزاری چهارمین کنفرانس ملی پایتون ایران

AWT IMAGE     پس از بیش از پنج ســـال تلاش در راسـتای برگزاری فراهمایی پایتون در ایران با پیگیری جمعی از علاقه‌مندان، در سـال 1392 و با هماهنگی با سـازمان جهانی پایتون اولین فراهمایی پایتون در سطح ملی در دانشگاه علم و صنعت برگزار شد و ازآن‌پس هرسال این همایش در همین دانشگاه برگزار می‌گردد.


۱۳۹۶/۱/۱۷ - برگزاری مسابقات نبرد هوش مصنوعی

AWT IMAGE     با توجه به اهمیت گرایش هوش مصنوعی در رشته کامپیوتر و تأثیری که این شاخه در علم کامپیوتر دارد و همچنین پروژه دانشجویان در درس ساختمان داده که در راستای این گرایش بود، انجمن علمی اقدام به برگزاری این مسابقات در سایت دانشکده کامپیوتر نمود.   


۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - گفت‌و‌گویی معمارانه با بابک شکوفی

AWT IMAGE     انجمن علمی معماری و شهرسازی دانشگاه علم و صنعت جهت آشنایی دانشجویان، بالاخص دانشجویان جدید‌الورود با فضای کاری و نحوه‌ی به عمل رساندن یک پروژه در واقعیت، همایشی تحت عنوان گفت‌و‌گویی معمارانه با بابک شکوفی برگزار کرد.


۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - سمینار و ورکشاپ "واقعیت افزوده و واقعیت مجازی"

AWT IMAGE      معرفی واقعیت افزوده و نمایش قـابلیت‌های آن می‌تواند گامی شگرف در ارتقای سطـح علمی حوزه‌های مذکور ایفا نماید. در همین خصوص انجمن علمی معماری و شهرسازی با همکاری انجمن علمی طراحی صنعتی تصمیم به برگزاری سمینار و ورکشاپی در این خصوص گرفت که در ادامه نمایشگاه آن برگزار گشت.


۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - برگزاری مسابقه‌ی کارگاه برق

AWT IMAGE    کارگروه مسابقات انجمن علمی دانشکده مهندسی برق دانشگاه علم و صنعت ایران، به منظور آشنایی دانشجویان جدیدالورود با فضای عملی و آزمایشگاهی مهندسی برق، اولین مسابقه‌ی دانشکده‌ای (مسابقه‌ی کارگاه برق) را با موفقیت برگزار کرد.


۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - برگزاری کارگاه آموزشی نرم افزار آباکوس

AWT IMAGEکارگاه نرم افزار ABAQUS توسط انجمن علمی دوره پانزدهم به جهت آشنایی مقدماتی دانشجویان با این نرم افزار، در دوره‌ای 4 ساعته برگزار گردید. تعداد افراد شرکت‌کننده در این کارگاه 20 نفر بوده و دوره با تدریس دکتر صادقی، عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه علم و صنعت، صورت گرفت.


۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - بازدید از کارخانه خالص سازان روی زنجان

AWT IMAGEانجمن علمی مهندسی مواد به جهت آشنایی دانشجویان با فرآیند‌های خالص‌سازی و تولید فلز روی، اقدام به برگزاری بازدیدی از این مجموعه صنعتی نمود. این بازدید با حضور 12 شرکت کننده به همراهی دکتر ذاکری،عضو هیئت علمی دانشکده‌ی مهندسی مواد و متالورژی ،در تاریخ 25 آذر ماه سال 1395 برگزار گردید.


۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - برگزاری همایش سراسری روز فیزیک

AWT IMAGE     این جشنواره، هرساله در دانشگاه‌های کشور با حمایت انجمن فیزیک ایران در روز معینی با عنوان «روز فیزیک» برگزار می‌گردد. امسال نیز انجمن علمی دانشکده‌ی فیزیک، مراسم «روز فیزیک» را در دانشگاه علم و صنعت ایران، برگزار کرد. هدف اصلی از این برنامه آشنایی دانش‌آموزان با علم فیزیک و فضای دانشگاه می‌باشد.


۱۳۹۵/۱۲/۱۲ - برگزاری کارگاه "آشنایی و تشریح بورس"

AWT IMAGE     انجمن علمی دانشکده‌ی مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری دفتر فرهنگی، سمینار آشنایی و تشریح بورس را برگزار کرد؛ این سمینار در دو جلسه برگزار شد. جلسه ی اول با تدریس محسن تقی‌نژاد و جلسه دوم، با تدریس فرشاد شبانکاره برگزار گشت.


۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - بازدید از کارخانه صبا باتری

AWT IMAGE    گروه صنعتی شهید درخشان (نور)، در حال حاضر بزرگترین تولید کننده باتری خودرو در خاورمیانه می‌باشد. در این بازدید دانشجویان از بخش­های مختلف کارخانه بازدید کردند و با نحوه‌ی تولید باتری­های خودرو آشنا شدند و از همراهی دکتر غفاری نژاد (از اساتید دانشکده شیمی) بهره بردند. 


۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - برگزاری کارگاه "طراحی مدل کسب و کار"

AWT IMAGE     انجمن علمی دانشکده مهندسی راه‌آهن برای آشنایی هر چه بیشتر علاقه‌مندان با روش‌های طراحی مدل کسب و کار روز یکشنبه 5دی ماه سال1395 در آمفی‌تئاتر دانشکده مهندسی راه‌آهن به برگزاری کارگاهی تحت عنوان "طراحی مدل کسب و کار" اقدام کرد.


۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - برگزاری سمینار "ارتقاء ایمنی راه‌آهن"

AWT IMAGE     با توجه به اینکه موضوع حمل ونقل جاده‌ای بحث نوینی است؛ انجمن علمی دانشکده مهندسی راه‌آهن تصمیم بر آن داشت تا برای آشنایی هر چه بیشتر دانشجویان با روش‌های ارتقاء ایمنی راه‌‌آهن به برگزاری یک سمینار تحت عنوان "ارتقاء ایمنی راه‌آهن" در دانشکده مهندسی راه‌آهن اقدام نماید.


۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - برگزاری کارگـاه «کشـف فرصـت»

AWT IMAGE     انجمن علمی دانشکده ریاضی دانشگاه علم و صنعت ایران در راستای تقویت مهارت در مراحل کشف فرصت و ایجاد نگرش کارآفرینانه در دانشجویان، تصمیم به برگزاری کارگاه «کشف فرصت» گرفت. این کارگاه روز چهارشنبه، مورخ 24 آذر ماه با تدریس مهندس عطا ناصری تشکیل شد.


۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - دوره ی آموزشی اسمز معکوس (RO)

AWT IMAGE     با توجه کمبود آب شیرین، تصفیه ی آب بهترین روش برای استفاده از آب‌های غیر قابل استفاده است. انجمن علمی مهندسی شیمی دوره‌ی آموزشی تصفیه آب به روش اسمز معکوس را برگزار کرد. مدرس این دوره دکتر محمد مهدیارفر، دانش آموخته‌ی دانشگاه علم و صنعت و عضو هیأت علمی پژوهشگاه صنعت نفت بود.


۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - بازدید از نهمین جشنواره فناوری نانو و نمایشگاه صنعت

AWT IMAGE     طی برگزاری نهمین جشنواره فناری نانو که از تاریخ 14 الی17 مهر ماه 95 هم‌زمان با نمایشگاه صنعت در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد، گروهی از دانشجویان خودرو، مکانیک و شیمی دانشگاه علم و صنعت، اقدام به بازدید از این نمایشگاه کردند.


۱۳۹۶/۱/۱۵ - همایش من معمار، تو طراح صنعتی، ما معماری داخلی ؛ معماری داخلی نقشی از یک زندگی

AWT IMAGE    همایش من معمار، تو طراح صنعتی، ما معماری داخلی با عنوان معماری داخلی نقشی از یک زندگی کامل با سخنرانی استاد گرانقدر و محترم دکتر رایا شهلایی در تاریخ 17 آذر ماه در آمفی تئاتر شهید مداح ساداتیه دانشکده معماری وشهرسازی دانشگاه علم و صنعت برگزار شد.


۱۳۹۶/۱/۱۵ - مکانیک بازدید از شرکت طراحی و مهندسی سنتام

AWT IMAGE    به منظور آشنایی دانشجویان با در طراحی و تولید تجهیزات آزمون مواد، سیستم‌ها و ضمائم گوناگون جهت برآوردن نیازهای صنعت انجمن علمی مهندسی مکانیک تصمیم به برگزاری این بازدید گرفت. همچنین به منظور افزایش سطح علمی بازدید هماهنگی های لازمه با شرکت جهت توضیحات مدیرعامل و تکنسینها صورت گرفت. 


پیوندهای فوری
دانشگاه علم و صنعت ايران
انجمن علمي نانو فناوري
انجمن علمي مهندسي پيشرفت
مهندسی برق
مهندسی خودرو
مهندسی راه آهن
مهندسی شیمی
مهندسی صنایع
مهندسی عمران
مهندسی کامپیوتر
طراحی صنعتی
مهندسی مکانیک
معماری و شهرسازی
مهندسی مواد و متالورژی
ریاضی
شیمی
فیزیک
::
آخرین بروزرسانی
شنبه 1398/9/16
::
UniRSS
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .