Home Home Information Contact Site Map Library
English Site
   [صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
مدیریت دانشکده::
صفحه اصلی::
درباره دانشکده::
معرفی افراد::
امور آموزش::
امور پژوهش::
اخبار و رویدادها::
آئین نامه ها و فرمها::
تسهیلات پایگاه::
::
تقویم و فرمها
..
کتابخانه

لیست کتابهای فارسی و لاتین، پایان نامه و سمینارهای دانشکده شیمی

سایت اسماء

..
سمینارهای معتبر ملی

انجمن شیمی ایران

مرجع دانش

..
پروتکل های ایمنی و بهداشت
پروتکل های ایمنی و بهداشت در خصوص کووید 19
نحوه برگزاری امتحانات 
ایمنی و بهداشت جهت استفاده از آزمایشگاهها و مراکز تحقیقاتی 
ایمنی و بهداشت در اماکن عمومی
ایمنی و بهداشت در اماکن عمومی2 
بهداشت فردی
..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
آخرین مطالب سایر بخش‌ها
:: کتب الکترونیکیِ استاد علی نصیری
:: دلنوشته استاد ارجمندی
:: جذب امریه در بنیاد ملی نخبگان تهران
..
:: تفاهم‌نامه همکاریهای علمی بین دانشکده شیمی دانشگاه علم و صنعت ایران با پژوهشگاه زیست فناوری، پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی و دانشک ::
 | تاریخ ارسال: 1401/3/28 | 

به دعوت پژوهشگاه زیست فناوری، پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی و دانشکده شیمی دانشگاه هرمزگان، تفاهم‌نامه همکاریهای آموزشی و پژوهشی بین دانشگاه هرمزگان با دانشکده شیمی علم و صنعت ایران، منعقد گردید.
در این بازید که از تاریخ ۱۷ لغایت ۲۳ خرداد ماه جاری انجام شد، دو تن از اعضای محترم هیات علمی دانشکده شیمی دانشگاه علم و صنعت ایران به همراه تعدادی از دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشکده شیمی شرکت داشتند.
دکتر جوانشیر به نمایندگی از طرف دکتر علی ملکی، رییس دانشکده شیمی دانشگاه علم و صنعت ایران و دکتر معروف زارعی، رئیس دانشکده علوم پایه دانشگاه هرمزگان این تفاهم‌نامه را در راستای هم‌افزایی توانمندی‌های دانشگاه و مشارکت فعال استادان و محققان در زمینه علم و فناوری و به‌منظور فراهم نمودن همکاری‌های سازنده بین دو دانشگاه امضا کردند.
در این تفاهم‌نامه ضمن تأکید بر ترویج، معرفی و انعکاس ارزش‌های علمی و پژوهشی، همچنین زمینه‌سازی برای فعالیت‌های «دانش‌بنیان» در حوزه علمی و تحقیقاتی برای همکاری‌های مشترک در قالب طرح‌های پژوهشی، پایان‌نامه‌های ارشد و دکتری و همچنین استفاده از امکانات دو طرف مورد استقبال طرفین قرار گرفت.
 شایان ‌ذکر است هیئت اعزامی از دانشگاه علم و صنعت ایران به دعوت انجمن علمی گروه شیمی در دانشگاه هرمزگان حضور یافته و علاوه برنشست علمی با اعضای هیئت‌علمی گروه شیمی، رئیس و اعضای هیئت‌علمی دانشکده علوم و فنون دریایی، ضمن بازدید از آزمایشگاه‌های تحقیقاتی دانشکده علوم و فنون دریایی و آزمایشگاه مرکزی از نزدیک با امکانات و توانمندی‌های دانشگاه هرمزگان آشنا شدند.
دفعات مشاهده: 126 بار   |   دفعات چاپ: 10 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

CAPTCHA
   
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش

تهران - میدان رسالت- خیابان هنگام - خیابان دانشگاه علم و صنعت - دانشگاه علم و صنعت ایران - دانشکده شیمی - کدپستی 1674613114
Information: Phone+98 21 77240540-50 / Letter Email Us Selected Contacts | About this site | Privacy policies | © 2007 Iran University of Science & Technology