Home Home Information Contact Site Map Library
English Site
   [صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
درباره دانشکده::
مدیریت دانشکده::
معرفی افراد::
امور آموزش::
امور پژوهش::
اخبار و رویدادها::
آئین نامه ها و فرمها::
تسهیلات پایگاه::
::
تقویم و فرمها

AWT IMAGEتقویم آموزشی مصوب

AWT IMAGE آئین نامه های مصوب

AWT IMAGEبرنامه امتحانات

AWT IMAGE برنامه هفتگی

AWT IMAGEفرمهای آموزشی

AWT IMAGEفرمهای آزمایشگاه

..
کتابخانه

لیست کتابهای فارسی و لاتین، پایان نامه و سمینارهای دانشکده شیمی

سایت اسماء

..
سمینارهای معتبر ملی

انجمن شیمی ایران

مرجع دانش

..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
آخرین مطالب سایر بخش‌ها
:: نشست فرهنگی اساتید / سیاست خارجی و طرح تحول بزرگ اقتصادی کشور / 9 مهر 1397
:: مسابقه فرهنگی کارکنان در ماه های محرم و صفر/ 15 مهر و 13 آبان 1397
:: نشست اساتید مشاور و مدیران فرهنگی دانشکده ها با معاونت فرهنگی و اجتماعی /31شهریور1397
..
:: برگزاری مراسم قدردانی و معارفه رئیس دانشکده شیمی ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۳/۷/۲۹ | 

مراسم قدردانی از خدمات دکتر رحمت الله رحیمی و معارفه دکتر سید محمدرضا میلانی حسینی، روسای قبلی و جدید دانشکده شیمی، با حضور رییس و هیات رییسه دانشگاه روز دو شنبه بیست و هشتم مهرماه 1393 در باشگاه اساتید برگزار شد. در این مراسم، دکتر محمدعلی برخورداری(رییس دانشگاه)، با ابراز خوشحالی از حضور در جمع اعضای دانشکده شیمی، فضای دوستانه، همدلی و همکاری افراد این دانشکده در دوران مدیریت های گذشته آن را یکی از دلایل موفقیت دانشکده دانست و گفت: نام نیک دانشکده شیمی، برای ما افتخار است و خوشحالیم همکارانی چون شما داریم.

دکتر رحمت الله رحیمی (رییس قبلی دانشکده شیمی) نیز در سخنانی، از همکاری و تلاش همکاران خود در این دانشکده تشکر کرد و گفت: خدا را شاکرم که به توفیق الهی، چهار سال دوران مسئولیت من در دانشکده شیمی، با وفاق و همدلی و همراهی اعضای دانشکده همراه بود. وی از مدیران، کارشناسان و هیات علمی دانشکده تقدیر کرد و انتخاب دانشکده شیمی دانشگاه علم و صنعت ایران به عنوان چهارمین دانشکده شیمی در بین بیش از 400 گروه و دانشکده شیمی سراسر کشور را درخششی در خور تحسین توصیف کرد.

در این مراسم، دکتر سید محمد رضا میلانی حسینی(رییس دانشکده شیمی) ضمن تشکر از رییس و هیات ریسه دانشگاه برای حضور در جلسه معارفه و با اشاره به فضای رقابتی موجود در کشور گفت: کار کردن در فضای رقابتی که در آن با محدودیت های بسیار از جمله کمبود امکانات و وجود قوانین خاص آموزش عالی و دانشگاهی مواجهیم، بسیار دشوار است مگر آنکه متوجه باشیم چگالی فرصتها کجاست. برای دست یافتن به این فرصتها نیز ابتدا باید توانمندی های خود را در داخل بشناسیم. وی با طرح این سوال که دانشگاه برای هیات علمی است یا هیات علمی برای دانشگاه، گفت: اگر افراد، جزو یک سیستم هستند باید هماهنگ عمل کنند و سیستم محوری حاکم باشد. دکتر میلانی تاکید کرد: دانشکده شیمی جوان است و توان من در این دو سال، معطوف بر نمایاندن شایستگی های موجود دانشکده، تدوین برنامه جمعی سیستماتیک برای افزایش درآمد و کشف فرصتهاست و هیچ یک از اینها نیز بدون حمایت دانشگاه، امکان پذیر نخواهد بود. رییس دانشکده شیمی، محدودیت فضای دانشکده را متذکر و توسعه فضای آزمایشگاهی را خواستار شد و گفت: در برخی بخشها، امکانات بالقوه داریم که می تواند درآمدزایی خوبی داشته باشد و با مختصر حمایت دانشگاه این کار محقق خواهد شد و دانشکده می تواند بازوی کمکی مناسبی برای دانشگاه باشد. اهدای لوح و هدایا و صرف ناهار، پایان بخش این مراسم بود.

دفعات مشاهده: 2380 بار   |   دفعات چاپ: 215 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

CAPTCHA code
   
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش
تهران - میدان رسالت- خیابان هنگام - خیابان دانشگاه علم و صنعت - دانشگاه علم و صنعت ایران - دانشکده شیمی - کدپستی 1674613114
Information: Phone+98 21 77240540-50 / Letter Email Us Selected Contacts | About this site | Privacy policies | © 2007 Iran University of Science & Technology